Yunanistan Turu
04/04/2019 - 07/04/2019
Thessaloniki Kavala
Kişi Başı:
₺ 2,200
Rezervasyon Seçenekleri
Başlangıç Tarihi:
04/04/2019
Bitiş Tarihi:
07/04/2019
Kişi Fiyat
Yetişkin
Tek Kişi ₺ 2,600
2 veya 3 Kişilik Odalarda Kişi Başı: ₺ 2200
₺ 5,200
0-2 Yaş Bebek
Kişi Başı: ₺ 700
₺ 0
3-6 Yaş Çocuk
Kişi Başı: ₺ 700
₺ 0
7-12 Yaş Çocuk - ₺ 1,100 ₺ 0

Toplam 5,200
Ön Ödeme ₺0

Bu turu beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Açıklama

Bursa Çıkışlı YUNANİSTAN TURU  
 

Hareket: 04 Nisan Perşembe günü ilk saat 23.00’de FSM Bulvarı ile Tuna Caddesi Köşesinde GEZİHANE TURİZM önünde buluşma ve Çanakkale üzerinden İpsala’ya varış. Gümrük ve pasaport kontrollerinin ardından Yunanistan’a giriş. Dedeağaç, Gümülcine, İskeçe, Kavala üzerinden 12 saate yakın sürecek yolculuk sonrası Selanik’e varış.

1.Gün 05 Nisan Cuma: Bursa - İstanbul – Selanik
Otelimize giriş, 2 saatlik molanın ardından lobide buluşup Selanik şehir turuna çıkıyoruz; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi ve Osmanlı ve Bizans eserlerini görerek şehir merkezinde yürüyüş turu. Yunanistan’ ın en büyük kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi'ni ve 1902 yılında Selanik’te son yapılan Osmanlı Camisi Yeni Cami’yi ve Hafsa Hatun tarafından 1468 yılında yaptırılan, Selanik’i fetheden, 1460 yılında vefat eden Anadolu beylerbeyi Hamza Bey’in ismi verilen, Hamza Bey Cami’yi görüyoruz. Şehir turu ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz. 

2.Gün 06 Nisan Cumartesi: Selanik
Kahvaltımızı aldıktan sonra Atatürk'ün evini ziyeret ederek Selanik’in kafeleri ile meşhur kordon boyunda kişisel aktivitelerinizi için serbest zaman veriyoruz. Kordon’da yürüyüş yapıp kafelerde Yunanistan’ın meşhur kahvesi Frappe’nin tadına bakabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte serbest zamanı bitirerek Kavala’ya hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kavala’da ki otelimizde.

3.Gün 07 Nisan Pazar: Kavala - İskeçe - Gümülcine - Dedeağaç – Bursa
Sabah kahvaltımızın ardından Kavala turumuzda; Kavala Kalesi, Pargalı İbrahim Bey Cami ve Su Kemerleri, Mehmet Ali Paşa İmarethanesi, evi ve heykeli görüp Kavala Limanı’nda serbest zaman sonrasında İskece’ye gidiş. İskeçe şehir turu; Ahiriyan Mahallesi ve İskeçe saat kulesi ve İskeçe festivalinin yapıldığı meydan gezisi sonrası Gümülcine’ye hareket. Gümülcine şehir turumuzda; Eski ve Yeni Cami, Tarihi Saat Kulesi noktaları gördükten sonra Çukur Kahve’ye gidiş. Kısa bir serbest zaman ardından Türk sınırına geçiş, Keşan, Çanakkale üzerinden Bursa’ya varış ve tekrar görüşmek dileği ile turumuzun sonuna geliyoruz.


Ücret Bilgileri: 

İki kişilik odada kişi başı ücret: 2.200 TL
Tek kişilik odada konaklama : 2.600 TL
0-6 yaş bebek: 700 TL
7-12 yaş çocuk: 1.100 TL

 


Ücrete Dahil Hizmetler:


  • Lüks araç ile ulaşım ve ikramlar
  • Selanik’ te 1 gece oda - kahvaltı konaklama
  • Kavala’ da 1 gece oda – kahvaltı konaklama
  • Aparatif öğle yemekleri 
  • 2 akşam yemeği
  • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Müze - Ören yeri giriş ücretleri 

** Fiyata; Yurtdışı çıkış Harcı, otel ekstraları, yemeklerde alınan ekstra menüler dahil değildir.

NOTLAR: 

Gezi suresi 2 gece 3 gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobus, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir butundur ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 yaş cocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına gore verilecektir. Konaklama bolgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha üstü olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezihane Turizm sorumluluğu yoktur.

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına gore; 6-13 kişi arası özel dizayn minibusle, 14-28 kişi arası lüks küçükk otobus (midibas) 28 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik ozel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Yeterli çoğunluk (en az 10 kişi) sağlanmadığı takdirde Gezihane Turizm 5 (beş) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tur tarihine erteleyebilir veya ertelenmiş tur için misafirin isteği doğrultusunda tur ücretini koşulsuz ve kesintisiz iade edebilir. 

Konaklama Detayları

Selanik Capsis Hotel vb..

Kavala Egnatia Hotel vb..

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Yorum eklendikten sonra silinemez veya değiştirilemez


İstek Listesine Ekle