Maşukiye – Sapanca – Abant Turu
16/12/2018 - 16/12/2018
İzmit, Kocaeli Sakarya Bolu
Kişi Başı:
₺ 140
Rezervasyon Seçenekleri
Başlangıç Tarihi:
16/12/2018
Bitiş Tarihi:
16/12/2018
Kişi Fiyat
Yetişkin
Kişi Başı ₺ 140
₺ 280

Toplam 280
Ön Ödeme ₺0

Bu turu beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Açıklama

Bursa Hareket: Sabah saat 07.00’de FSM Bulvarı Tuna Caddesi köşesinde GEZİHANE TURİZM önünden, 07:15'te Carrefoursa önünden, 07:30' da Kent Meydanı'ndan Maşukiye’ye hareket.

1,5 saatlik yolculuk sonrası Maşukiye’de nefis manzarada, dere kenarındaki restoranımızda yöresel köy kahvaltımızı alıyoruz.

Kahvaltı sonrası Maşukiye vadisinde yürüyüş ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ATV veya Buggy Cross safari turuna katılabilir, Zipline ile eşsiz uçuş deneyimi yaşayabilir ve dere boyunca yürüyüş yapabilirler.

Belirlenen saatte buluşarak Sapanca Gölü’ ne geçiyoruz. Göl kenarı yürüyüşleri yapabilir otantik çay bahçelerinde çay keyfi yapabilir hediyelik eşya mağazalarında alışveriş yapabilirsiniz.

Ardından 2 saatlik yolculuk sonrası Abant Gölü’ne gidiyoruz. Burada Fayton ve at gezileri ve Köy Pazarı’nda alışveriş yapabilirsiniz. Muhteşem fotoğraflar çekip molamızı değerlendirdikten sonra Abant gezimizi tamamlıyoruz. Abant dönüşü sucuk – ekmek ikramımız sonrası yolumuza devam ederek Bursa’ya dönüyoruz.

Kişi başı Ücret: 140 TL

Ücrete Dâhil Hizmetler:
Programda belirtilen tüm gezi ve ulaşımlar
Maşukiye’de serpme sabah kahvaltısı
Abant’ta Sucuk – Ekmek ve 1 içecek menüsü
Araç içi ikramlar
Rehberlik ve refakat

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Yorum eklendikten sonra silinemez veya değiştirilemez


İstek Listesine Ekle