LİKYA TURU (2 GECE KONAKLAMALI)
07/08/2020 - 19/09/2020
Fethiye
Kişi Başı:
₺ 830
Rezervasyon Seçenekleri
Başlangıç Tarihi:
07/08/2020
Bitiş Tarihi:
19/09/2020
Kişi Fiyat
Yetişkin
Kişi Başı ₺ 830
₺ 1,660

Toplam 1,660
Ön Ödeme ₺0

Bu turu beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Açıklama

LİKYA TURU

TUR TARİHLERİMİ

       07 AĞUSTOS 2020          14 AĞUSTOS 2020      21 AĞUSTOS 2020     28 AĞUSTOS 2020

       04 EYLÜL 2020                 11 EYLÜL 2020          18 EYLÜL 2020 

BURSA KALKIŞLI \2 GECE 3 GÜN ( 2 GECE KONAKLAMALI )

1.GÜN Bursa-İzmir-Muğla – Gökova – Akyaka –Tam Gün Mavi Yolculuk – Fethiye

Siz değerli misafirlerimiz ile 00:00 Kent Meydanı 00:30 Görüklede buluşarak bir çok anı ile döneceğiniz turumuza gece yolcuğumuz ile başlıyoruz Gece yolculuğumuzun ardından güne merhaba diyerek Aydın, Çine, Muğla üzerinden yöre insanının deyimiyle “Deve Bağırtan” olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİ ne ulaşıyoruz. Batı Menteşe Dağları’nın geçit verdiği bu nokta verilen kısa bir mola veriyoruz, Gökova Körfezi’nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkânı verecek. Daha sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, AKYAKA beldesine geliyoruz. Buradan arzu eden misafirlerimizle birlikte GÖKOVA tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Kleopatra nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran, Jacques Cousteau nun deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği Gökova nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. (Tekne turuna katılan misafrilerimiz öğle yemeklerini tekne turu ücretine dahil olarak teknede alabilirler.)Gelibolu Adası , Yeşil Deniz , Zeytinli Koy ,Kleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında (1.Mavi Yolculuk) .Gün batımına doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağlarının altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olduğu gibi, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapan, Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılarak Göcek üzerinden Fethiye de ki otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde .(KONAKLAMA FETHİYE)

Diğer Detaylar:

Kahvaltı: Sabah dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor –Ekstra-

Ekstra: Akyaka Tekne Turu

Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği ( Izgara Çupra+Salata+Karpuz veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz)

Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor Güzergâh: Bursa,İzmir, Akyaka, Ortaca, Dalaman, Göçek, Fethiye

2.GÜN Ölüdeniz Yamaç Paraşütü / Göcek - Tam Gün 12 ADALAR Mavi Yolculuk-Göcek Adası-Yassıca Adası-Domuz Adası-Zeytinli Ada-Bedri Rahmi Koyu-Yörük Pazarı ) /Jeep Safari -Tlos Antik Kenti– Saklı Kent Kanyonu – Gizli Kent

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından,

Seçim 1: Arzu eden misafirler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlar ile muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölü Deniz’e tekrar aşık olacaksınız.)

Seçim 2: 12 Adalar Mavi Yolculuğuna katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Fethiye merkezden hareket ederek Türk turizminin en önemli tatil beldelerinden biri olan Göcek e geliyoruz. Göcek limanından bineceğimiz teknemizle, Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında gün boyu bol bol denize giriyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında Göcek Adası, Yassıca Adası, Hürriyet Adası, Zeytinli Ada, Bedri Rahmi Koyu, Boynuz Bükü, Domuz adası vb. sayılabilir ( 2. Mavi Yolculuk ). Günün sonuna doğru Göcek limana geri dönüyoruz. Ve bu şirin Tatil beldesinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonrasında Muğla-Yörük kültürünün tanıtıldığı aynı zamanda Fethiye ve çevresinden çıkan bir çok bitki, yağ ve balın sunulduğu Yörük Pazarına uğruyoruz. Tadım ve tanıtımlar ardından arzu eden misafirlerimiz burada alış-veriş yapabilirler.

Seçim3: Fethiye jeep safari turu yoğun bir program olmakla birlikte konsepti diğer turlardan tamamen farklıdır. Unutulmaz maceralar, kanyon yürüyüşü ve su savaşlarıyla ruhunuzdaki çocuk eğlencenin doruklarına çıkacak. Bu programda tüm ruhu genç, maceraperest misafirlerimizi bekliyoruz. Rehberimiz ile yapacağınız kanyon yürüyüşünde doğanın sunmuş olduğu mükemmelliğe tanıklık edeceksiniz. Alacağımız öğle yemeğimizin ardından programa isteyen misafirlerimizin Tubing ( funny rafting) aktivitesine katılmasıyla devam edeceğiz. Gün sonu çamur banyomuzla aktivitemizi tamamlayıp Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Gecesinde dileyen misafirlerimiz ile Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor. KONAKLAMA FETHİYE

Diğer Detaylar:

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor

Öğle Yemeği: Tekne de öğle yemeği (ızgara alabalık veya tavuk, salata, makarna, karpuz)

Ekstra:Yamaç Paraşütü, 12 Adalar Tekne Turu, Jeep Safari
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

Güzergâh: Fethiye, Göcek, Fethiye

3.GÜN Kaya Köy-Ölüdeniz / 6 Adalar Tekne Turu –Aziz Nikola Adası – Soğuk Su koyu – Kelebekler Vadisi – Deve Plajı- Akvaryum Koyu / Dalyan-İztuzu Plajı-Kral Mezarları-Bursa

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Hisarönü mevkinde, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın nüfusu bünyesinde barındıran ve şuanda terk edilmiş hayalet köy KAYA KÖYÜNÜ panoramik olarak izleyerek Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ istikametinde devam ediyoruz. Burada denize girmek için sizlere serbest zaman veriyoruz.

Seçim1:Dileyen misafirlerimizle Ölüdeniz denince ilk akla gelenlerden Kelebekler Vadisi’nde de dahil olduğu 6 adalar tekne turuna katılıyor. Bu programımızda Deve plajı, Akvaryum koyu, soğuk su koyu ve Aziz Nikola adası gibi 5 – 6 adet durakta yüzme molası veriyoruz. Dilerseniz teknede güneşlenebilir, dilerseniz maviden turkaza denizde renk geçişlerini izleyebilir ve denize girebilirsiniz. Akşam saat 18:00’a kadar Ölüdeniz’i asla unutmayacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

Seçim2: Dalyan tekne turu seçimi için, Fethiye den hareketle DALYAN a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabiki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için teknemizle İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz.

Seçimlerimize bağlı olarak günümüzü tamamladıktan sonra Bursa’ya ulaşmak üzere yola çıkıyor ve siz sayın misafirlerimizi, bir başka Gezihane Turizm organizasyonunda buluşmak dileğiyle gece yarısı sonrası saatlerde Bursa’da, aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Diğer Detaylar:

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor

Öğle Yemeği: Dalyan Kanal turu Restaurant da öğle yemeği – ( Açık Büfe Yemek )

Ekstra: 6 Adalar Tekne Turu / Dalyan Tekne Turu

Akşam yemeği: Selçuk'ta serbest menü fiyatları geçerlidir. – EKSTRA

Güzergah: Fethiye, Dalyan, Muğla, Aydın, Selçuk, İzmir, Manisa, Bursa, Yalova, İstanbul – 856 KM

Program zamanlamasında Hava, yol v.b. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Otelimizde Açık Büfe veya Set menü 2 sabah kahvaltısı

Otelimizde Açık Büfe veya Set menü 2 akşam yemeği

Lüks Araçlar İle Ulaşım 

Çevre Gezileri

Rehberlik hizmetleri

 Otobüs içi İkramları

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

Programda belirtilen son gün akşam yemeği

Tüm Öğle Yemekleri (Tekne turlarında öğle yemekleri fiyatın içine dahildir)

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Müze kart

Tüm Özel Harcamalar

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar (Yamaç paraşütü,Gece turları,Tekne turları vs)

Gece Turları

 

Likya turu detayları için tıklayın.

ÖNEMLİ: Turumuz 2 gece 3 gün olup, otel konaklaması 2 gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 

TEKNE TURLARI HAKKINDA: Programlarımızda gerçekleştirilen tekne turlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine - YOĞUNLUK, RÜZGAR YÖNÜ ve ŞİDDETİ, BERRAKLIK, DENİZDEKİ AKINTI Vb.- etkenlerden dolayı TEKNE KAPTANI TARAFINDAN KARAR VERİLİR. Not: Program gereği, otele girilmeden tura başlanacağından dolayı, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerini ayrı bir çanta içerisinde otobüsde yanlarına almaları rica olunur.
 

ÖNEMLİ NOT: 9 KİŞİDE 1 FİYAT ARTMAKTADIR. GÜNCEL FİYATLARIMIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR...

                        Program akışında rehberin öngörüsü doğrultusunda değişiklikler olabilir.

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Yorum eklendikten sonra silinemez veya değiştirilemez


İstek Listesine Ekle