ÇEŞME-ALAÇATI-URLA-SIĞACIK TURU…
06/07/2019 - 07/07/2019
Çeşme Urla, İzmir
Kişi Başı:
₺ 119
Rezervasyon Seçenekleri
Başlangıç Tarihi:
06/07/2019
Bitiş Tarihi:
07/07/2019
Kişi Fiyat
Yetişkin
Kişi Başı ₺ 140
₺ 280
0-2 Yaş Bebek
Kişi Başı: ₺ 0
₺ 0
3-6 Yaş Çocuk
Kişi Başı: ₺ 40
₺ 0
7-12 Yaş Çocuk - ₺ 110 ₺ 0

Toplam 280
Ön Ödeme ₺0

Bu turu beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Açıklama

Çeşme– Alaçatı – Urla – Sığacık Turu (Günübirlik)

 

Hareket:  Cumartesi günü akşam saat 23.30’da Şehreküstü Meydanı'nda buluşma ve İzmir’e hareket.
 

Tur Programı:  
Pazar günü sabah saat 07.00’de Çeşme’ye varıyoruz. Kahvaltı için serbest zaman sonrasında; 12 İyon kolonisinden biri olan ve antik dönemdeki Erythrai olarak bilinen Çeşme’de ilk durağımız; 1508 yılında II. Beyazıt tarafından yaptırılan Çeşme Kalesi oluyor. Sonrasında Kanunu Sultan Süleyman tarafından yaptırılan kervansarayı görüyoruz. Çeşme meydanında kısa bir serbest zaman vererek belirlenen saatte buluşup Alaçatı’ya hareket ediyoruz.

Alaçatı’nın mavi-beyaza bürünmüş sokaklarında fotoğraflarımızı çekip, hediyelik eşyalarımızı alarak, festivaldeki aktiviteleri izleyip serbest zaman bitiminde tekrar otobüsümüze geçiyor ve Urla’ya gidiyoruz.

Urla’da ara sokaklarda kalmış Eski Rum Evleri, Kilise kalıntıları ve tarihi camileri görerek güzel bir yürüyüş yapıyoruz. Helenistik – Roma dönemi ve 1071’den sonra Türk – İslam eserlerini görebileceğimiz gezimiz sonrası Urla Pazarı’na gidiyoruz. Burada küçük çay ocaklarında çayımızı yudumlayıp dinleniyoruz. Sonrasında otobüse binerek muhteşem fotoğraflar çekebileceğimiz, küçük ve şirin bir balıkçı kasabası olan Sığacık’a uğruyoruz. Tur bitiminde Bursa’ya hareket ediyoruz.

Gece geç saatlerde Bursa’ya varıyoruz ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bu keyifli turumuzu sonlandırıyoruz.

Kişi Başı Ücret: 119 TL
0 – 2 yaş ücretsiz, 3-6 yaş yarım ücret, 7 ve üzeri çocuklar tam ücrettir.

Ücrete Dâhil Hizmetler:
Yüksek model 46 kişilik otobüs ile programda belirtilen tüm gezi ve transferler
Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
Sabah Kahvaltısı (Araçta Kumanya İkramı)

NOTLAR:  Öğle fiyata dâhil değildir. Dönüş yolunda Manisa’da Izgara Köfte menüsü, salata ve içeceği ile birlikte 35 TL’dir. Yemeklerde alınan ekstra içecekler, özel harcamalar, müze ören yeri giriş ücretleri fiyata dâhil değildir. Gezi süresi 1 gece yolculuğu ve 1 gün olup otel konaklaması bulunmamaktadır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Yorum eklendikten sonra silinemez veya değiştirilemez


İstek Listesine Ekle