ÇANAKKALE-EDİRNE TURU
12/10/2019 - 13/10/2019
Çanakkale Edirne
Kişi Başı:
₺ 420
Rezervasyon Seçenekleri
Başlangıç Tarihi:
12/10/2019
Bitiş Tarihi:
13/10/2019
Kişi Fiyat
Yetişkin
Kişi Başı ₺ 420
₺ 840
7-12 Yaş Çocuk - ₺ 190 ₺ 0

Toplam 840
Ön Ödeme ₺0

Bu turu beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Açıklama

Bursa Hareketli ÇANAKKALE - EDİRNE TURU

Hareket:  Cuma günü, gece saat 23:30'da Bursa Şehreküstü Meydanı Gezihane Turizm önünde buluşma ve Çanakkale'ye gidiş. Çanakkale'ye varışımızla restoranımıza gidiyor ve sabah kahvaltımızı yapıyoruz. 

1.GÜN: Cumartesi / Bursa – Çanakkale 
Kahvaltı sonrası Çimenlik Kalesi Müzesi ve Nusret Mayın Gemisi’nin gezilmesi. Ardından otobüsümüzle gemiye binerek 40 dk.lık deniz yolu ile Gelibolu’ ya gidiyoruz. Gelibolu’da Kilit Bahir Kalesi, Namazgâh, Mecidiye Tabyaları, Ünlü Seyit Onbaşı Yahya Çavuş, Seddülbahir, Abideler, Conk Bayırı, Anafartalar, 57. Alay Anıtı,  Mustafa Kemal Anıtı rehberimizin belirlediği güzergâh doğrultusunda gezip görebileceğimiz yerlerdir. Çanakkale ve Gelibolu gezimizin ardından Gelibolu Hilton Otel'e gidiş. Otelimize varış, akşam yemeği ve konaklama.

2.GÜN: Edirne – Bursa
Otelde alacağımız kahvaltı ardından; Meriç Nehri ve Meriç Köprüsü, Selimiye Camii, Üç Şerefeli Camii, Eski Camii ve Muradiye Camii ziyaretleri sonrasında şehir merkezinde serbest zaman. Molanın ardından Bursa’ya hareket ediyoruz. Bursa’ya varışımızla birlikte başka bir turumuzda görüşmek dileklerimizle turumuz sona eriyor.

 


Ücrete Dahil Hizmetler:


  • Programda belirtilen tüm gezi ve transferler
  • Çanakkale'de sabah kahvaltısı
  • 1 Gece Gelibolu Hilton Otel'de konaklama(Otel müsaitlik durumuna göre değişiklik gösterebilir)
  • Otelde 1 sabah kahvaltısı, 1 akşam yemeği
  • Profesyonel rehberlik
  • Seyahat sigortası
  • Köprü, otoyol, feribot geçişleri

** Fiyata; Müze – ören yeri giriş ücretleri, otel ekstraları, yemeklerde alınan ekstra menüler, öğle yemekleri dahil değildir.

 

NOTLAR: 

Gezi süresi 1 gece 2 gün olup 1 gece otel konaklamalıdır. Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı odada ve en fazla 2 çocuk için kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilecektir. Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez. Yeterli çoğunluk (en az 10 kişi) sağlanmadığı takdirde Gezihane Turizm 2 (İki) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tur tarihine erteleyebilir veya misafirin isteği doğrultusunda tur ücretini koşulsuz ve kesintisiz iade eder.

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Yorum eklendikten sonra silinemez veya değiştirilemez


İstek Listesine Ekle