AYVALIK TEKNE TURU HAFTASONU
21/07/2019 - 15/09/2019
Bursa Ayvalık, Balıkesir
Kişi Başı:
₺ 125
Rezervasyon Seçenekleri
Başlangıç Tarihi:
21/07/2019
Bitiş Tarihi:
15/09/2019
Kişi Fiyat
Yetişkin
Kişi Başı ₺ 125
₺ 250

Toplam 250
Ön Ödeme ₺0

Bu turu beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Açıklama

AYVALIK TEKNE TURU

Sabah saat 06:00 Kent Meydanı, 06:30 Görükle ‘den siz değerli misafirlerimizle buluşarak hareket ediyoruz. Görükle çıkışı sonrası sizlere araçta kahvaltı paketimizi servis ediyoruz.

Saat 11:00’de Türkiye’nin önemli turizm bölgelerinden olan Ayvalık’a varıyoruz. Burada teknelerimize biniyor ve gün boyu olarak belirtilen tekne turumuza başlıyoruz. Gün boyunca üç harika koyda Ege denizinin keyfini çıkarmak için ortalama birer saatlik yüzme molası veriyoruz.

Mola koyları
(Maden Koyu, eskiden maden çıkartılan ve adını buradan alan ortalama 2 metre derinlik dip kumlu  mola koyu)

 Akvaryum Koyu, Cunda adasına komşu olan Kara adanın küçük koylarından biridir. Turkuaz ve cam gibi berrak, şeffaf denizde yüzme molası verilen 2. Koyumuz.)

 Yumurta adası Koyu, Edremit körfezine bakan cephede adından da anlaşılacağı gibi yumurta şeklinde olan koyumuz ve Cunda Adası)

Öğle yemeği olarak teknede sınırsız balık ve salata ile meyve tabağı mevcuttur. (Bölgeye özgü Papparina balığı)

Tekne turumuzda uğrayacağımız koylar ardından Ege sularında fakat Marmara bölgesinde bulunan, yaz turizminin gözde yerlerinden Cunda adasına gidiyoruz. Burada rehberimizin yapacağı kısa bilgilendirmeler ardından serbest zamanda ada sokaklarını dolaşarak bölgeyi keşfediyoruz. Bu keşfe çıkmadan önce limandan meyveli dondurmanızı almayı unutmayın. Rehberimizin tekne saatine göre verdiği program öngörüsünde tekne ile Cunda adasından tekrar Ayvalık’a geçiyoruz. Programın son durağı Şeytan Sofrası için aracımızla buluşuyor ve kısa bir yolculuk yapıyoruz. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer. Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor, fotoğraf çekiyoruz ve  geri dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Sizlerle vedalaşıp aldığımız duraklarda başka bir GEZİHANE TURİZM etkinliğinde görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Gidiş ve gelişte birer adet olmak üzere iki adet molamız mevcuttur.

Şeytan Sofrası yolu müsaitliğine göre bölgeye giriş sağlanacaktır.

Tur programında rehber öngörüsüne göre değişiklik uygulanabilmektedir.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Gidiş-Dönüş Ulaşım

Araçta kahvaltı paketi 

3 Koyda Yüzme Molası

Tekneye Giriş Ücreti

Rehberlik

Cunda Adası Turu
Şeytan Sofrası Turu

Seyahat Sigortası

Teknede Öğle Yemeği (Sınırsız Papparina balığı . Salata ve meyve tabağı.  Balık istemeyen misafirler için Makarna mevcuttur.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Ekstra kişisel harcamalar

 

Kişi başı hizmet bedeli : 139 TL 

 

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Yorum eklendikten sonra silinemez veya değiştirilemez


İstek Listesine Ekle