GÖKÇE ADA / BOZCA ADA
21/09/2019 - 22/09/2019
Bozcaada, Çanakkale Gökçeada, Çanakkale
Kişi Başı:
₺ 400
Rezervasyon Seçenekleri
Başlangıç Tarihi:
21/09/2019
Bitiş Tarihi:
22/09/2019
Kişi Fiyat
Yetişkin
Kişi Başı ₺ 400
₺ 800

Toplam 800
Ön Ödeme ₺0

Bu turu beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Açıklama

GÖKÇE ADA/ BOZCA ADA TURU

 

      1.Gün Buluşma, Eceabat-Gökçe Ada-Çanakkale

Saat 02.00  Şehreküstü meydanında buluşma ve Çanakkale’ye hareket. 07.00 Çanakkale’ye varış ve feribot saatine kadar (ücrete dahil) kahvaltımızı alıyor Eceabat’tan Kabatepe Limanı’na geçiyoruz.

Feribot ile bakir toprakları ve mavi yeşil denizi ile bizi bekleyen GÖKÇE ADA’ya geçiyoruz. Dar sokakları ile ünlü Gökçe ada gezimize ilk olarak dibek kahvesi ile meşhur Zeytinli köyünü gezerek başlıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde bol bol fotoğraf çekip öğle yemeğimizi (ekstra) yiyoruz. Ardından Aydıncık (Kefaloz) Koyunun gezilmesi (hava ve müsaitlik durumuna göre yüzme için serbest zaman verilebilir).Daha sonra Tuz Gölü’nde fotoğraf molası veriyoruz. Merkezde alışveriş için vereceğimiz serbest zamanda; ada kekiği, ekolojik zeytinyağı gibi organik ürünler alabiliyoruz. Belirlenen saatte buluşup vapura binerek Çanakkale ‘de konaklayacağımız otelimize geçiyoruz .Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama….

      2.Gün Bozaca Ada –Çanakkale

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Geyikli İskelesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Bizleri Bozca Ada’ya götürecek tarifeli feribot ile yarım saatlik bir yolculuk sonrası Bozca Ada’ya varış. Merkezde yer alan yerel alan müzesini gezdikten sonra ada da bulunan rüzgar değirmenlerini, Ayazma plajını Mermer Burnu’nu görüp, Ceneviz Kalesi’ni gezip Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğimiz restoranlar bölgesinde öğle yemeği için (ekstra)serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası kalan serbest zamanı misafirlerimiz Ayazma Plajı’nda yüzerek veya yürüyüş yaparak değerlendirebilirler. Sonrasında adada yaşayan köylü kadınlarının yaptığı meşhur domates reçeli ve organik ürünler alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı içip feribota binerek Geyikli İskelesi’ne varıp Bursa’ya dönüşe geçiyoruz.

Ücrete dahil ola hizmetler

#Ulaşım

#Feribot Biletleri

#Araç içi ikram

#Seyahat sağlık sigortası

#Bir gece otelde konaklama otelde akşam yemeği kahvaltı

Ücrete dahil olmayan hizmetler

#Tüm şahsi harcamalar

#Öğlen yemekleri

#Müze ve Ören yeri girişleri

 

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Yorum eklendikten sonra silinemez veya değiştirilemez


İstek Listesine Ekle