İSPANYA-ENDÜLÜS TURU
11/09/2019 - 15/09/2019
Madrid Toledo Cordoba Malaga
Kişi Başı:
€ 950
Rezervasyon Seçenekleri
Başlangıç Tarihi:
11/09/2019
Bitiş Tarihi:
15/09/2019
Kişi Fiyat
Yetişkin
Tek Kişi € 1,100
2 veya 3 Kişilik Odalarda Kişi Başı: € 950
€ 2,200
0-2 Yaş Bebek
Kişi Başı: € 130
€ 0
3-6 Yaş Çocuk
Kişi Başı: € 450
€ 0
7-12 Yaş Çocuk - € 900 € 0

Toplam 2,200
Ön Ödeme €0

Bu turu beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Açıklama

İSPANYA - ENDÜLÜS TURU (Bursa Hareketli)

Bursa Çıkış:  Çarşamba gününün ilk saatlerinde, saat 02.00'de Şehreküstü Meydanı Şehreküstü Metro İstasyonu çıkışında buluşma ve İstanbul Havalimanı'na hareket. Diğer şehirlerden katılım sağlayacak konuklarımızla Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde THY kontuarında sabah saat 06.00’da buluşma.

1.GÜN: İstanbul – Malaga - Sevilla
THY ile 08.35’te İstanbul’dan Malaga Havalimanı’na uçuş. 4 buçuk saatlik uçuşun ardından iniş, rehberimizle buluşma ve şehir turu. Eski şehir, Malaga katedrali ve çevresi, Calle Marques de Larios caddesi Botanik bahçeleri, Eski Malaga sokakları geziyoruz. Gezi sonrası Sevilla’ya hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Hotel Sevilla Git Mairena 4* vb.

2.GÜN: Sevilla – Cordoba – Granada
Kahvaltı sonrası Sevilla ’da ilk durağımız; büyüleyici bir yapı olan, gezmekten son derece keyif alacağınız, Plaza de Espanya oluyor. Sonrasında; Maria Luisa Parkı ve cami iken kiliseye çevrilerek ve yapılan ilaveler ile bugün İspanya'nın en büyük katedrali olan, avlu müştemilatı ise hala ayakta olan Sevilla Katedrali'ni ve minareyken çan kulesi yapılan Giralda’yı görüyoruz. Sevilla turumuzu tamamlayarak Cordoba’ya (Kurtuba) hareket ediyoruz. Kurtuba ’da;  Roma Köprüsü ve Vadi El Kebir Irmağı’nı görerek, Roma Kapısı’ndan eski şehre giriyoruz. Endülüs ve İslam mimarisinin ana eserlerinden biri olan, Endülüs’ün düşmesiyle katedrale çevrilen Kurtuba Ulu Cami’yi ziyaret ediyoruz. Endülüs’ün düşmesinden sonra yapılan fakat Endülüs mimarisi kullanılan Cordoba Sinagogu’nu ve Musevi Mahallesi’ni görerek eski şehir merkezinde kısa bir serbest zaman yapıyoruz. Serbest zaman bitiminde Granada ’ya giderek otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

Real De Al Elhamra Hotel 4* vb.

3.GÜN: Granada
Kahvaltı sonrasında El Hamra Sarayı’na gidiyoruz; Bu muhteşem Emevi mirasını gezerken tarih kokan dar sokaklarında dolaşıp, Cennet Bahçeleri ’nde güzel fotoğraflar çekiyoruz. Granada’nın eski dar sokaklarından geçerek Fas Çarşısı’na gidiyoruz. Tarihi dokusunu Emeviler’ den bu yana korumuş El Beyzin Mahallesi’ni ve buradaki kervansarayları serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında otelimize gidiş, akşam yemeği ve konaklama.

4.GÜN: Granada – Toledo - Madrid
Kahvaltı sonrasında otelden çıkış yaparak Toledo ’ya gidiyoruz. Unesco tarafından korunan dünyanın en güzel Orta Çağ Kenti seçilen Toledo ’da; Eski Cami Kalıntıları üzerine kurulmuş Katedrali ve Orta Çağ’dan günümüze kadar kullanılan eski sokakları geziyoruz. Toledo’ da kısa serbest zaman sonrasında Madrid’e gidiş. Madrid’de panoramik şehir turu sonrası otelimize yerleşme, akşam ve konaklama.

Hotel TorreArias 4* vb.

5.GÜN: Madrid – İstanbul – Bursa
Kahvaltı sonrası Madrid’de; Granvia, Plaza de Espana, Don Kişot Anıtı, Kraliyet Sarayı, Madrid Ulu Camii kalıntıları görerek Plaza Mayor’a gidiyoruz. Madrid’in ünlü meydanında verilecek serbest zaman sonrasında belirlenen saatte buluşma ve havalimanına gidiş. İşlemlerimiz sonrası saat 18.15’de Türk Havayolları tarifeli seferiyle İstanbul’a uçuş. Gece saat 23.25 civarında İstanbul’a varış, Bizleri bekleyen aracımızla Bursa’ya transfer ve bu keyifli turumuzu sonlandırıyoruz.

Ücrete Dâhil Hizmetler: 

Bursa – İstanbul – Bursa transferi
THY ile İstanbul – Malaga / Madrid – İstanbul uçak Bileti
Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
Tur boyunca kullanılacak lüks otobüs ve profesyonel şoförlük hizmeti
4* otellerde 4 Gece konaklama
Otellerde Sabah kahvaltıları
Otellerde Akşam yemekleri
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
Havalimanı ve Güvenlik vergileri
Yerel rehber hizmeti
Granada El Hamra Sarayı- Cordoba Ulu Camii- Sevilla Al Cazar Sarayı Girişi ücretleri

Ücrete Dahil Olmayanlar: 

Şahsi harcamalar ve Otel Ekstraları
Öğle yemekleri
Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
Vize ücreti 130 € (Yeşil pasaporta vize istenmemektedir.)

 

Bursa çıkışlı İspanya – Endülüs turumuz 5 günlük olup 4 gece konaklamalıdır. Belirtilen otellerde veya benzeri yada daha üstü otellerde konaklama yapılacaktır. Otellerde sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri dahildir. Otellerin doluluk oranına göre akşam yemekleri set menü veya açık büfe olarak değişiklik göstermektedir. Çocuk indirimleri, en az 2 yetişkin ile aynı odada konaklamalarda geçerlidir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. İspanya’da 3 kişilik odalarda 3. Kişi için ekstra yatak (katlanabilir küçük yatak) verildiğinden ikişer kişilik odalar tavsiye edilmektedir. Turlarımızda namaz saatlerine ve helal yemek hassasiyeti özen gösterilmektedir.

 

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Yorum eklendikten sonra silinemez veya değiştirilemez


İstek Listesine Ekle