KARA YOLU İLE BÜYÜK AVRUPA TURU…
20/08/2020 - 01/09/2020
Sofia Belgrade Budapest Prague Vienna Amsterdam Bursa
Kişi Başı:
€ 799
Rezervasyon Seçenekleri
Başlangıç Tarihi:
20/08/2020
Bitiş Tarihi:
01/09/2020
Kişi Fiyat
Yetişkin
Kişi Başı € 799
€ 1,598

Toplam 1,598
Ön Ödeme €0

Bu turu beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Açıklama

ERKEN REZERVASYONDA  849 EURO YERİNE 799 EURO

BÜYÜK AVRUPA TURU

12 gün 14 ülke

20 AĞUSTOS   2020-PERŞEMBE

Bursa Şehreküstü Meydanından saat 23:30’de hareket.

21 AĞUSTOS  2020-CUMA

Gece yolculuğu ile Yalova İstanbul üzerinden İpsala Sınır kapısına varış, gümrük işlemleri ardından Bulgaristan’a geçiş, Ekspres Bulgaristan yolculuğumuz sonrası Sırbistan gümrük kapısından geçiş ve akşam saatlerinde Belgrad ‘a varış ve otelimize yerleşme.

KONAKLAMA: Belgrad-

22 AĞUSTOS2020 CUMARTESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Belgrad Kalesi ve Belgrad şehir merkezi gezisi, Sava Nehri etrafında Fotoğraf molası sonrasında Macaristan Budapeşte’ye hareket, öğlen saatlerinde Budapeşte’ye varış. Kahramanlar Meydanı, Gellert Tepesi, Budin Sarayı ve Budin Kalesi, Zincirli Köprü ve Panaromik şehir turu sonrası Budapeşte otelimize yerleşme.

KONAKLAMA: Budapeşte-

23 AĞUSTOS   2020- PAZAR

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Avusturya Viyana’ya hareket, Viyana panaromik gezisi, Veba Anıtı, Mozart Heykeli, ve ünlü sarayları fotoğrafladıktan sonra Prag’a doğru hareket . öğlen saatlerinde Prag’a varış, şehir merkezinde ki Astronomik Saat Kulesi, Charles köprüsü, Old Town  gezisi, Vitara nehri etrafında serbest zaman ve Prag’ta ki otelimize yerleşme.

KONAKLAMA: Prag-

24 AĞUSTOS  2020-PAZARTESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Almanya üzerinden ekspres yolculuğumuz sonrası Amsterdam’a varış. Geç saatlerde otelimize yerleşme. Gece Rec Light Sokağı ve Panaromik Tur .

KONAKLAMA: Amsterdam

25 AĞUSTOS   2020-SALI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Dam Meydanı, Kanal Gezisi fotoğraf çekimleri, ardından Belçika Brugge hareket, Brugge şehir turu sonrasında Fransa Paris’e hareket . Gece Eyfel Kulesinin görülmesinin ardından Paris otelimize yerleşme.

KONAKLAMA-Paris-

26 AĞUSTOS  2020-ÇARŞAMBA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Eyfel Kulesi, Seine Nehri, Concorde Meydanı, Şanzelize Meydanı gezisi ardından gece yolculuğu ile İspanya Barcelona’ya  hareket. Bu gece otel konaklaması yoktur.

27 AĞUSTOS 2020-PERŞEMBE

Barcelona’da ki otelimize yerleşme . 2 saaat serbest zaman sonrası Barcelona Panaromik turu, Camp Nou Stadium, Park Guell, Sagrada Familia Kilisesi, Barceloneta Plajı gezisi ardından otelimize hareket.

KONAKLAMA: Barcelona-

28 AĞUSTOS  2020-CUMA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Barcelona panaromik turu ve ardından Monako,  Cannes  şehirleri gezisi ile İtalya Venedik’e hareket. Gece yolculuğu ile Venedik’e varış. Bu gece otel konaklaması yoktur.

29 AĞUSTOS  2020-CUMARTESİ

Aracımızı 24 saat dinlenme zorunluluğundan dolayı otoparka kilitleyip, otelimize yerleşiyoruz. Yerel ulaşım araçları ile Venedik gezimizi yapıyoruz. Venedik Sandal gezisi ve Venedik şehir turu, St. Macro Meydanı gezisi ardından otelimize hareket.

KONAKLAMA: Venedik-

30 AĞUSTOS  2020-PAZAR

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında aracımızın saati dolduktan sonra Lubiana şehrine hareket ve şehir turumuzun ardından Belgrad’a hareket ve Belgrad’ta otelimize yerleşme.

KONAKLAMA: Belgrad

 

31  AĞUSTOS  2020-PAZARTESİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Üsküp’e hareket, Üsküp şehir turu , Türk mahallesinin gezilmesi ardından Yunanistan Selanik’e hareket , akşam üstü Selanik’e varış otelimize yerleşme ve isteyen misafirlerimizle gece Tavernaya gidilebilir.

KONAKLAMA: Selanik

01 EYLÜL 2020-SALI

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Selanik kalesi, Beyaz Kale, Atatürk Evi ziyaretimiz sonrası Kavala’ya hareket ediyoruz. Kavala şehir turumuz ardından İpsala sınır kapısı gümrük işlemlerimiz sonrası Bursa’ya dönüş.

ERKEN REZERVASYON 799 EURO

KİŞİ BAŞI FİYAT : 849 EURO

NOT:Konaklama tek kişi(single)farkı 200 EURO 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*Lüx  araçlar  ile ulaşım

*Araç içi ikramlar

*Seyahat Sigortası

*4 Yıldız otellerde 9 gece konaklama ve 9 kahvaltı

*Programda belirtilen ve ekstra olmayan geziler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Müze ve ören yeri girişleri

*Vize ücreti(145 Euro)

*Öğlen ve Akşam yemekleri

*Otel ekstraları yemeklerde alınan içecekler

*Yurt dışı çıkış harcı(50 TL)

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Yorum eklendikten sonra silinemez veya değiştirilemez


İstek Listesine Ekle