DUBAİ- ABU DHABİ TURU
19/02/2020 - 22/02/2020
Dubai Abu Dhabi
Kişi Başı:
$ 790
Rezervasyon Seçenekleri
Başlangıç Tarihi:
19/02/2020
Bitiş Tarihi:
22/02/2020
Bu tur için izin verilen azami yetişkin sayısı aşıldı
Kişi Fiyat
Yetişkin
Kişi Başı $ 790
$ 1,580
7-12 Yaş Çocuk - $ 790 $ 0

Toplam $ 1,580
Ön Ödeme $0

Bu turu beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Açıklama

1. PROGRAM: 19.02.2020 FLY DUBAİ  FZ 754 00:40       22.02.202 FLY DUBAİ FZ 752 23:40

2.PROGRAM: 04.03.2020 FLY DUBAİ  FZ 754 00:40        07.03.2020 FLY DUBAİ FZ 753 23:40

3.PROGRAM: 18.03.2020 FLY DUBAİ FZ 754 00:40         21.03.2020 FLY DUBAİ FZ 753 23:40 

 

 

1.GÜN İSTANBUL-DUBAİ

Bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Dubai’ye hareket. Dubai  havalimanına varış. Havaalanında bekleyen yerel rehberimiz tarafından karşılanma, sabah namazı ve kahvaltının ardından şehir turuna başlıyoruz. Turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşısında alış veriş için serbest zaman. Sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Belirtilen saatte buluşma Dhow Cruise diye adlandırılan akşam yemekli tekne turumuz için otelden hareket. Teknemize yerleşme açık büfe akşam yemeği. Yemekten sonra otelimize dönüş ve konaklama.

HİLTON GARDEN INN 4* veya NOVOTEL 4*

 

 

2.GÜN DUBAI

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Belirtilen saatte toplanma (tahmini 15.00 gibi) ve ciplere yerleşme. Dubai Çölü Safari ve Bedevi Çadırında Akşam Yemeği turuna hareket; 4X4 ciplerle çölde kum tepelerini aşıp deve çiftliklerini görüyoruz. Verilecek molada fotoğraf çekip, kum tepelerinin ardına doğru gün batımını izliyoruz. Heyecanlı olduğu kadar yorucu olan bu keyifli safari turundan sonra  çölün ortasında kurulan bedevi kampında dinlenip, açık büfe yemek, içecekler ve Bedevi gösterileri ile günün tüm yorgunluğunu atıyoruz. Tur sonrası ciplerimiz bizleri tekrar otelimize bırakıyor ve konaklama. 

HİLTON GARDEN INN 4* veya NOVOTEL 4*

 

3.GÜN DUBAI-ABU DHABI

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Abu Dhabi’ye hareket. Öncelikle yol güzergahımız üzerinde bulunan Abu Dhabi’nin eğlence adası olarak da geçen Yas adasında serbest zamanınız da arzu eden misafirlerimiz özel ve son moda ürünleri geniş yelpazeli mağazalarda bulabilme imkanı olan Yas Mall da alışveriş de veya dünyanın en büyük eğlence temalı parkı Ferrari Wold de (Giriş ücreti misafire aittir 80$) geçirebilirler. Daha sonra Hurma pazarına gidilip hurmaların tadımlarını yapma ve sevdiklerinize hediye alma şansını yakalayabilirsiniz. Oradan Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi ve eski yaşam kalıntılarının bulunduğu heritage village görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından Dünya’nın 4. Büyük camisi olan ve adını Birleşik Arap Emirlikleri’nin kurucusunun adından alan,  Dünya’nın en büyük el dokuma halısına ve şamdanına sahip 545 milyon dolara mal olmuş eşsiz güzellikteki Sheikh Zayed Cami’sini ziyaret ediyoruz.  Gezimizi tamamladıktan sonra Dubai’ye dönüş, Dubai Mall Alış veriş merkezine varış. Dubai Mall Dünya’nın en büyük alışveriş merkezidir ve içinde yaklaşık 1400 mağaza bulmaktadır. Su, ses ve ışık gösterisini (Fountain Ballet Show) izlemek ve alışveriş yapmak ve akşam yemeği için serbest zaman. Ardından konaklama. (Bugün akşam yemeği yerine turumuz esnasında geç öğlen yemeği ikram edilecektir.

HİLTON GARDEN INN 4* veya NOVOTEL 4*

 

 

4.GÜN DUBAI-İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması, öncelikle Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının olduğu ve 45 milyon çiçeğin dizayn olarak yerleştirildiği Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai gezimizin ardından içinde Kayak merkezi bulunan tek alış veriş merkezi olan Emirates Mall’da alış veriş için serbest zaman. Belirtilen saatte toplanma havalimanına hareket.  Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından  İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir başka organizasyonunda buluşmak ümidiyle.

HİZMET DETAYLARI
    Ücrete Dahil Olan Hizmetler

    Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
    Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
    İstanbul-Dubai-İstanbul gidiş dönüş ekonomik sınıf uçak bileti
    4* otellerde 3 gece konaklama
    Otelde Alınan sabah kahvaltıları
    Akşam yemekleri 2 Adet (Yemeklerde alınacak içecekler fiyata dahil değildir)
    1 Adet Öğle Yemeği
    Tur boyunca kullanılacak lüks otobüs ve profesyonel şoförlük hizmeti
    Profesyonel Türkçe Rehberlik
    Miracle Garden Turu ve Giriş Ücreti
    Jeep Safari Turu
    Altıncılar Baharatçılar Çarşısı Turu
    Abu Dhabi Turu
    Su ve Işık Gösterisi Turu
    Dhow Cruise Yemekli Tekne Turu
    Tourism Dirhem Vergisi    
    
    Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
    Şahsi harcamalar
    Öğle yemekleri
    Otel ekstraları
    Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
    Programda belirtilmeyen tur ve transferler
    Yemeklerde ve molalarda alınacak içecekler 
    Ücrete Dahil olarak belirtilmeyen tüm harcamalar
    Burc Khalifa Seyir Terası (At The Top) Çıkış Bedeli (60 $)
    Vize Ücreti 100 $ (3 günde alınabilmektedir.)

 

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Yorum eklendikten sonra silinemez veya değiştirilemez


İstek Listesine Ekle